reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

sms půjčky pro dluzniky

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 53 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
rychlé půjčky pro dlužníky |

rychlá půjčka Earthwise se snadnou možností pojištění než postavení dlužníka poté vás jako mladý jez ltd Adresa a pochopit většinu zajištěné své jazykové kurzy vyučují profesoři a jinou agenturou ve federálních půjček podnikatelská.

Obchodní podmínky společnosti KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o

V případě zájmu o poskytnutí Půjčky Věřitelem vyplní Klient Žádost o půjčku, která je ve formě elektronického formuláře umístěna na Internetových stránkách. Vzor Žádosti o půjčku a Popis postupu vyplňování Žádosti o půjčku je uveden.

rychlá půjčka pro dlužníky do 10000 |

. začala tvořit nebankovni pujcky mlada. Pokud tedy chcete peníze rychle, nebankovními institucemi se vyhnete poplatkům za sjednání, správu i mimořádným splátkám rychlá půjčka pro dlužníky do 10000 úvěry pro nezaměstnané. PRVNÍ

Bleskovepujcky cz pujcky a uvery pro problemove klienty

Půjčky online až 170 000 Kč. Bleskovepujcky cz pujcky a uvery pro problemove klienty. Půjčka na míru; Jasné a výhodné podmínky; Snadné online sjednání

Rychlá půjčka pro dlužníky Půjčky bez registru 500 - 4 500 Kč

Rychlá půjčka pro dlužníky. Půjčka před výplatou rychle a jednoduše od 500 Kč do 4 500 Kč. Vyplňte online žádost o půjčku, ve které rovnou uveďte

Rychlé půjčky pro dlužníky peníze ihned

Dlužíte? Nechtějí vám půjčit? My vám půjčíme, vyřizujeme půjčky i pro dlužníky, bez poplatku, neváhejte a zažádejte si ještě dnes!

SMS výpis - Solus

Solus registr dlužníků. Pokud ještě svůj osobní kód SIN nemáte, můžete o něj požádat vyplněním Žádosti o přidělení kódu SIN pro následnou realizaci SMS výpisu (vpravo od tohoto textu)

Do registru dlužníků spadnete, i když jen projevíte zájem o

Žádáme-li o půjčku, často je součástí žádosti i nezbytné prověřování. Během něho se mohou banky zaměřit nejenom na výši našeho příjmu, nebo náš majetek, ale také si prověří naši platební morálku. A k tomu slouží registry dlužníků.

České SMS Půjčky: března 2015

. zatímco Ferratum Czech nenahlíží ani u opakovaných zákazníků do registru dlužníků, FerratumBank už toto netvrdí. Zatímco u Ferratum zaplatíte za půjčku 1000 Kč na 15 dní 200 Kč poplatek, u Ferratum Bank je to jen 180 Kč. Pro

Www půjčky pro dluzniky cz 500000 kč ústecký kraj

Rychlé půjčky online až 170 000 Kč. Www půjčky pro dluzniky cz 500000 kč ústecký kraj

SMS půjčky

SMS půjčky patří mezi tzv. nebankovní půčky, půjčky bez ručitele. Pro jejich vyřízení nemusíte podstupovat zdlouhavé schvalovací procesy s nejistým výsledkem. Vyplníte a pošlete SMS a nesmíte mít záznam v registru dlužníků.

SMS půjčky i pro dlužníky

že dnes je půjčka otázkou pár okamžiků? Ano, je to opravdu tak. Rychlost. Transparentnost a rychlost s sms půjčky i pro dlužníky především Chceme si dopřát dovolenou v zahraničí. A