reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka bez volání na 900 krátký a jednoduchý formulář

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 53 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Český Telecom zdražuje a zlevňuje -

Ceny za internetový dial-up se vyrovnávají a stávají se nezávislými na délce volání. Krátká volání (do deseti minut) zlevňují, další minuty naopak zdražují.. Stahujte formulář k dani z příjmu i přehledy

inzerce_3 | půjčky na směnku, inzerce zdarma, půjčka

mít vyplacenou půjčku na svém účtu do 24 hodin. Od 10.000 Kč do 200.000 Kč. Pro OSVČ, zaměstnance, důchodce a rentiéry. Poctivé jednání podle zákona. Žádné poplatky, žádné volání na 900 žádný

Hotovostní půjčka po telefonu - v České republice

Hotovostní půjčka po telefonu Hotovostní půjčka po telefonu Zadlužení není nikomu příjemné, ale občas se jedná o nevyhnutelnou součást našich životů. V. Půjčky na směnku uherské hradiště Pujcka ve sporitelne

Nebankovní hypotéky bez registru

nás si můžete vybrat nejlevnější hypotéku z desítek nabídek od nezávislých poradců.. 4500 Kč, vyplatíme ihned! Super půjčka! Půjčíme vám až 4500 Kč na 30 dní, jednoduše bez zbytečného vyřizování.

Vyhrajte zájezd na MAURICIUS! - - Informace

. se v teplém a blankytně modrém moři Korsiky, nebo si užívat v překrásné podzimní Paříži! Stačí, když vyplníte krátký formulář a správně odpovíte na 3 jednoduché otázky a dostanete se tak do slosování o jeden z těchto 3 zájezdů!

Plyn odČEZu s 5-10% slevou (a naopak) -

Ve smlouvě o dodávce plynu s ČEZem je mimochodem uvedeno, že " sjednává se na dobu určitou, na 24 měsíců ode dne podpisu Zákazníka.

Greenfield Hotel Golf SPA ****+ | Čedok a.s.

Greenfield Hotel Golf SPA, recenze hotelu. . Připravuji rezervační formulář…. Na území Maďarska se nachází jeden z nejbohatších zdrojů termální a léčivé vody na světě. Tohoto. pláži nenechávejte věci bez dozoru. Zvýšenou

⭐vyberte je sami a vyhrajte!

4 foto NOVINKA: vaše fotografie za pár minut na internetu Téma: Děti a jaro textovky, e-maily, dopisy Cédéčko už je na cestě K Mobilitám slibujete nějaké CD. Můžete. s ním můžete v pásmech 900, 1 800 i 1 900 MHz. V

Pujcky Online Ihned NaÚcet Fryšták | Půjčka Do 4500

Vyplňte jednoduchý a bez kontroly BIK a KRD konverzi úvěrů na dopaty konsolidačního úvěru bez dokládání příjmů Půjčka Na Směnku Nabídka

Práce doma – kompletace -

Komentář z Renata Koukalová Čas: 21. 3. 2009, 8.41. Hezký den přeji, jsem žena na MD a potřebuji si doma něco přivydělat. Inzerátů typu: peníze vložte

Zbylé inzeráty

Provádíme oddlužení občanů, poskytujeme půjčky na oddlužení. Snížíme vaše splátky až o 50%. Vyplňte jen jednoduchý formulář na našich stránkách a o vše ostatní se už postaráme my. Pobočky máme po celé ČR. Bez

Komu patří číslo 420277009500 ? Volalo mi číslo z mobilu

Které je, ale zahraniční. Policie ČR už nyní prozkoumává komu čísla patří jak telefonní tak účtu bankovního spojení. Bylo také zjištěno, že volání není z České republiky! Je tento komentář užitečný?